“Dashni” kënga e re nga Sinan Vllasaliu

Sinan Vllasaliu ka publikuar këngën e tij më të re “Dashni”.

Muzikën e kësaj kënge e ka bërë Nurteeli dhe Bekim Hallaqi, kurse për tekstin është përkujdesur Ghulo, transmeton Koha.net.

Kënga është punuar nga produksioni Emracom.