Këngëtarja

Dafina Zeqiri pozon gjysmë e zhveshur me të dashurin e saj FOTO

Këngëtarja e njohur, Dafin Zeqiri vazhdon të jetë në top lajmet e përditshme si për projektet muzikore ashtu edhe për fotografitë dhe videot që poston në llogarinë e saj në Facebook.

Së fundi ajo ka publikuar një fotografi gjysmë të zhveshur bashkë me të dashurin e saj, DJ Geek, shkruan Ballkani.info.

“Duke tentuar për të bërë fotografi…”, ka shkruar ajo.

Në komentet e këtyre dy fotove, është një i të dashurit të saj që i thotë “të dua”. /Ballkani.info/