Video

Cirk në një aeroplan: Vajza ia ngjyros thonjtë pasagjerit arrogant teksa ai ishte në gjumë

Një video, e cila supozohet se është regjistruar gjatë një fluturimi komercial, po qarkullon në TikTok. Ne shohim vajzat teksa merren me një djalë këmbëzbathur.

Ata nuk lejuan që arroganca të kalonte pa u ndëshkuar, ndërsa pasagjerët e tjerë e shihnin situatën me buzëqeshje dhe miratim.

Në fillim vajza u ngrit dhe lyente thonjtë e të riut të fjetur! Jo shumë kohë më vonë u shfaq stjuardesa dhe e zgjoi.

Ajo i kërkoi që të ulte këmbët nga mbështetësja, gjë që ai e bëri. Një sekondë më vonë ai pa thonjtë e tij dhe reagimi do t’ju bëjë të qeshni.

Videoja shkaktoi shumë vëmendje në internet dhe përdoruesit nuk shpejtuan ta komentojnë atë.

“Kjo ishte e paçmuar. Herën tjetër do të mendojë dy herë para se të ngrejë këmbët lart”, ka shkruar një person.

Nga ana tjetër, ka nga ata që dyshojnë në vërtetësinë e videos, pasi shumë kompani e ndalojnë manikyrin në aeroplan. 

@globestudio The whole plane was in on it 💅 #foryoupage #fyp #clips #goviral #plane #prank ♬ original sound – 📹 Video vault 🗝