Çifti i estradës po bëhen prindër për herë të dytë

Ata kanë një djalë.

Por, Milot Llalloshi dhe bashkëshortja e tij Erxhina së shpejti do kenë edhe një tjetër fëmijë, shkruan Ballkani.info.

Ka qenë motra e Milotit, këngëtarja Edona Llalloshi ajo që e ka zbuluar se Erxhina është në pritjen e ëmbël.

Ajo në Instagram ka hedhur një fotografi nga ditëlindja e Milotit ku shihet ai duke ia mbajtur barkun gruas se tij.

Çifti akoma nuk e ka zbuluar gjininë e foshnjës./Ballkani.info/