Këngëtarja

Çfarë tatuazhi e mban në këmbë Fibi?

Ajo po vazhdon të jetë një nga femrat më seksi të skenës.

Fibi, së fundmi në Instagram ka hedhur disa fotografi, ku thjesht po mahnit me pamjen që ka.

Këngëtarja shihet e veshur me një fustan të zi, që në pah ia ka nxjerr format e theksuara dhe shumë seksi.

E, vëmendje padyshim që merr edhe tatuazhi në këmbë, e që është shqiponja jonë dykrenore.