Fatmir Spahiu

“Bufi” ironizon keq me Lajçakun

Aktori i njohur kosovar, Fatmir Spahiu i njohur në publik si ‘Bufi’ vazhdon të komentoj situata të ndryshme në vend.

Së fundmi aktori ka ironizuar me ndërmjetësuesin për dialog në mes Kosovës dhe Serbisë, Miroslav Lajçak, shkruan lajmi.net.

Këtë ironi ai e ka bërë përmes një postimi në rrjetin social Facebook.

“Qeky Llajqaku e ka fytyrën si do që të thërrasin në drekë e në fund nuk e qesin asnjë cent”, shkroi ai.

Theksojmë që Bufi është mjaft aktiv me postime në rrjete sociale.