Brenda ditëlindjes së vazjës të Arta Bajramit

Në familjen e tyre ka festë.

Këngëtarja Arta Bajrami në Instastory ka hedhur disa fotografi ku shihet se është duke festuar ditëlindjen e vajzës së saj, Viktoria, shkruan Ballkani.info.

Siç e do tradita, këngëtarja ka ftuar shoqet e saj, duke mos munguar as anëtarët tjerë të familjes dhe nuk ka munguar as ëmbëlsira.

Në një nga fotot ku Arta shihet me Viktorian e cila vërehet se i ka ngjarë babait të saj, sa i përket pamjes dhe dukej se edhe pse në moshë të re, është e grimosur!/Ballkani.info/