Bora

Bora Zemani shkëlqen në të bardha

Prezantuesja shqiptare, Bora Zemani konsiderohet një nga femrat më atraktive të ekranit.

Ajo përveç angazhimit si moderatorë është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Në një postim të bërë së fundi në faqen e saj zyrtare të Instagramit, Bora ka publikuar imazhe nga dukja e fundit në shou e saj.

Prezantuesja simpatike shihet e veshur me një fustan elegant me ngjyrë të bardhë i cili zbulonte belin e hollë, por që dukej tejet me stil dhe sharmante.

Kujtojmë që Bora është nënë e një djali të cilin e ka nga martesa me Dj e njohur Veni Veli, me të cilin u nda kohë më parë.