Bora Zemani

Bora Zemani jep lajmin e papritur për “Për’puthen Prime”

“Për’puthen Prime” transmetohet çdo të shtunë.

Por si duket “Për’puthen Prime” i ka ardhur fundit, shkruan lajmi.net.

Pas 30 javësh transmetim çdo të shtunë, mbrëmë ishte puntata e fundit e këtij sezoni.

Këtë e ka bërë të ditur vetë moderatorja e emisionit, Bora Zemani përmes një postimi që ajo ka bërë në rrjete sociale.

“Qe prej 2 tetorit kemi qene bashke çdo te shune ne mbremje me shume perballje e surpriza dhe sonte, pas 30 javesh, shihemi ne “Per’puthen Prime” te fundit per kete sezon!”, ka shkruar moderatorja shqiptare më e përfolur./Lajmi.net/