Bukuroshja

Bluza e hollë thekson pjesët intime të Françeska Jaçes

Françeska Jaçe është një personazh mjaft i komentuar në mediat rozë.

Françeska Jaçe ka arritur të marr sërish vëmendjen e publikut me foton e fundit të publikuar në një ashensor ku ajo duket mjaft tërheqëse.

Ish-banorja e Big-brother e cila posedon një stil unik të veshjes, ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve të saj, bluza e hollë ia nxjerrë bukuroshes pjesët intime në shesh.

Françeska është e ndjekur nga qindra mijëra persona në Instagram dhe imazhet e saj pëlqehen shumë nga audienca.