Premierë

Besart Halimi dhe Buraku-Grupi Fama sjellin duetin “Merrma ti zemrën” (VIDEO)

Besart Halimi dhe Burak Vehapi kanë bashkuar forcat për projektin e ri muzikor.

Besart Halimi dhe Buraku-Grupi Fama kanë publikuar këngën me titull “Merrma ti zemrën”, shkruan lajmi.net.

Muzikën dhe orkestrimin e kësaj kënge e bënë Fissi dhe Doni, teksti u shkrua nga Fissi, për mix/masterin u kujdes Florent Boshnjaku.

Kjo këngë e dy artistëve erdhi e shoqëruar edhe me videoklip, i cili u punua nga Asha.

Më poshtë mund ta dëgjoni “Merrma ti zemrën”, kënga më e re nga Besart Halimi dhe Buraku-Grupi Fama.

https://www.facebook.com/portaliballkani.info/?modal=admin_todo_tour