Bebe Rexha do të prezantojë nominimet e “Grammy Awards” bashkë me yllin botëror

Nesër prezantohen nominimet për eventin “Grammy Awards”.

Bebe Rexha dhe Alicia Keys do të prezantojnë nominimet në eventin prestigjioz “Grammy Awards”.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Bebe Rexha përmes një postimi në Instagram, ku njofton se krah Alicia Keys do të tregojnë emrat që janë nominuarpër këtë event.

Për ndryshe, ceremonia “Grammy Awards” pritet të mbahet më 26 janar 2020, ndërsa mbledh në një vend emra të njohur nga e gjithë bota.