Prekëse

Beatrix Ramosaj me fjalë prekëse për babain e ndjerë

Në përvjetorin e tetë të vdekjes së babait të saj, Beatrix Ramosaj përlotë me dedikimin për të.

Beatrix Ramosaj shumë herë është komentuar edhe për jetën private.

Këngëtarja shumë herë shkruan fjalë prekëse për babain e saj të ndjerë, shkruan lajmi.net.Njësoj ka vepruar edhe së fundi, përmes një postimi në InstaStory ajo ka kujtuar babain e ndjerë me rastin e tetë vjetorit të vdekjes.

“Sot është 9 tetor, dita kur babai im ndërroi jetë në 2010-n. Janë bërë 8 vite pa ty në jetën time dhe sërish më mungon çdo ditë. Ishte e vështirë të mos kisha një baba, por shpresoj se çfarë po bëj në jetën time të të bëjë krenar në parajsë. Të dua babi. Je engjëlli im mbrojtës”, ka shkruar Beatrix.

Kujtojmë që “Get High” titullohet projekti i fundit muzikor nga Beatrix në duet me vëllain e saj, Alban Ramosajn.