Çifti

Bashkëshorti i bën surprizën më të bukur Angela Martinit

Modelja e ndau me ndjekësit e saj në rrjete sociale.

Ajo publikoi një video të realizuar në Venecia teksa shihet me bashkëshortin e saj, Dragos Savulescu, shkruan lajmi.net.

Çifti kanë shijuar një shëtitje së bashku të ulur në një varkë dhe breg lumit disa persona këndonin.

Angela Martini, zbuloi se nuk ka ditur asgjë që e gjitha ajo është dedikuar për të dhe ishte tejet e lumtur.

“Udhëtimi me Gondolë në Venecia.🛶Nuk e kisha idenë se gjithçka ishte vënë në skenë posaçërisht për mua! Kur kam dëgjuar këngën Coldplay po mendoja – Uau, kjo është kaq bukur! – mos pasja dhe ideja që ishte gjithçka për mua! Më pas, kënga e ditëlindjes së operas më pushtoi!”, shkroi Angela Martini.

Ndryshe, modelja shqiptare vazhdon të jetë e martuar me miliarderin rumun dhe vazhdimisht ndan momente bashkë me të në rrjete sociale dhe tregojnë se kalojnë shumë mirë së bashku.