Këngëtarja

BabyGee bën ‘twerk’ në Instagram (VIDEO)

Këngëtarja BabyGee e cila së fundmi ka qenë emër shumë i komentuar në media nuk po mungon në rrjete sociale duke postuar foto e video nga më të ndryshmet.

Në një të fundit shfaqet provokative duke drishur të pasmet para kamerës.

Pranë saj ka pranuar komente të ndryshme nga fansat të cilët pavarësisht se BabyGee është komentuar për disa skandale së fundmi, prapë e duan dhe e përkrahin, e këta mund të konsiderohen fansa të vërtetë.

https://www.instagram.com/p/BrnNQ5QHkgy/?utm_source=ig_embed