Baby G

Baby G reklamon gjoksin, fansat “shpërthejnë” me komente

Këngëtarja shqiptare, Gordane Kingji e njohur si Baby G, ka postuar një fotografi provokuese së fundi.

Ajo në llogarinë e saj në “Instagram”, ka postuar një fotografi nga afër, ku reklamon gjoksin, madje shkruan edhe një përshkrim interesant.

Këngëtarja e veshur në të bardhë dhe me shikim nga kamera, vë në pah gjoksin e saj, ndërkaq poshtë fotografisë shkruan se “E di që po mendojmë të njëjtën gjë”.

Nga e gjithë kjo, fansat “shpërthejnë” me komente të ndryshme rreth dukjes së saj.

View this post on Instagram

I know I’m thinking the same thing 😅

A post shared by BabyG 👌 (@babygee) on