E tmerrshme!

Babai tenton ta hedh të bijën pesë muajshe nga dritarja, ndalohet nga policët

Një baba në qytetin rus Saransk ka tentuar të hedhë vajzën e tij 5 muajshe nga dritarja.

Mediat ndërkombëtare shkruajnë se burri, identiteti i të cilit s’bëhet i ditur ka nxjerrë të bijën në dritaren e apartamentit të katit të tretë ku banonin dhe ka tentuar ta hedhë atë.

Fatmirësisht policia në Saransk në Rusi, ka ndërhyrë në kohë duke ja hequr fëmijën nga duart të atit.

Vajza e mitur është dërguar në një spital, ndërsa i ati u prangos.

Police intervene as father threatens to throw baby from third-floor window

LIFESAVERS: Police rescued a five-month-old baby as her father was threatening to throw her from a third-floor apartment window, approaching the suspect on the ledge and pushing him into the room to save the little girl. https://abcn.ws/31UvNqD

Gepostet von ABC News am Dienstag, 20. August 2019

loading…