Aurela Hoxha në bikini ‘përvëlon’ ndjekësit

Ka nëntë vite që është shpallur ‘Miss’ por gjatë këtyre viteve vetëm sa është bërë më seksi.

Modelja dhe moderatorja Aurela Hoxha vazhdon të cilësohet si njëra ndër vajzat më tërheqëse shqiptare për shkak të formave trupore dhe bukurisë që posedon.

Këtë e ka dëshmuar edhe në fotografinë e fundit ku është shfaqur me një palë bikini në një krevatë, ku dukej shumë e zjarrtë.

Nuk është vetëm kjo foto ku Aurela tregohet provokuese. Në çdo postim të saj ajo me krenari i bën publicitet trupit të saj seksi.