Big Brother Vip Kosova

As muzika nuk i zgjon nga gjumi i thellë disa nga banorët e BBVK

Shota, Mc Beka, Gresa dhe Andi, janë katër banorët e parë që u zgjuan nga gjumi kur dritat u ndezën dhe u lëshua muzika.

Për dallim nga këta, të tjerët nuk iu pengoi as muzika pasi aktualisht janë në gjumë të thellë, njofton Klankosova.tv.

Në videon e mëposhtme mund të shihni edhe Vivien me Getinjon të cilët sërish kanë fjetur bashkë.