Arta Nitaj

Arta Nitaj me vallëzim sensual gjysmë e zhveshur

Aktorja Arta Nitaj, është njëra nga më të komentuarat në estradën shqiptare.

Ajo mban ndjekësit e saj mjaft aktiv duke publikuar imazhe dhe video provokuese.

Së fundmi Arta solli një video ku shihej e veshur vetëm me një bluzë teksa vallëzonte nën tingujt e muzikës.