Aktorja

Arta Nitaj gati t’i ‘shpërthej’

Arta Nitaj ka pozuar sërish provokative.

Aktorja kosovare, Arta Nitaj, kohët e fundit është shndërruar në një modele, shkruan lajmi.net.

Pothuajse çdo ditë po e publikon nga një foto ku shfaqet seksi duke treguar format trupore. Njësoj ka vepruar edhe tani.

Arta e ka publikuar një imazh ku shihet e veshur me një fustan të ngushtë me ngjyrë të zezë dhe në dorë po e mban një trëndafil.

Ajo ka vënë në pah gjoksin dhe të pasmet.

View this post on Instagram

🥀 @fashionnova fashionnovapartner

A post shared by Arta Nitaj ‎ارتا (@artaanitaj) on