befasi

Arta Nitaj befason ndjekësit me vendimin e fundit në Instagram

Aktorja Arta Nitaj e ka marrë një vendim i cili nuk ka për të ju pëlqyer aspak ndjekësve të saj të shumtë.

Arta Nitaj është ‘zhdukur’ papritur nga të gjitha rrjetet sociale, kështu duke i ‘zhgënjyer’ 100 mijë ndjekësit që e përcillnin në atë se çfarë postonte.

Duke qenë se Arta njihet për linjat seksi dhe fotot që postonte ishin të tilla sigurisht se ajo ka për të ju munguar atyre.

E njohur u bë nga roli që ka pasur në ‘O sa mirë’ dhe sot vazhdon të jetë e dashur për publikun.