Këngëtarja

Arta feston 10 vjetorin e takimit me bashkëshorin

Një dekadë së bashku.

Këngëtarja Arta Bajrami ka hedhur një fotografi në Instastory, ku shihet duke darkuar me bashkëshortin e saj, shkruan Ballkani.info.

E për këtë darkë, ata kanë një arsye të fortë.

Sipas shkrimit që Arta i la fotos, çifti sot feston 10 vjetorin e takimit të parë.

Për këto 10 vite, çifti janë martuar dhe kanë tre fëmijë, dy vajza dhe një djalë./Ballkani.info/