Policia

Arrestohet taksisti serb me lëndë narkotike

Një serb është arrestuar në rrugën magjistrale Mitrovicë –Prishtinë, pasi gjatë legjitimimit dhe kontrollimit në automjet të tij është gjetur dhe konfiskuar një tabletë e dyshuar substancë narkotike e llojit “Ekstazë”.

I dyshuari pas intervistimit me vendimin e Prokurorit, lirohet, ndërsa rasti iniciohet dhe mbetet nën hetime.