Rrahje

Arrestohet një gjakovar, e rrahu vëllain

Në Gjakovë është arrestuar një person për shkak se kishte sulmuar fizikisht dhe kanosur vëllain e tij.
Viktima ka pranuar tretman mjekësor, njofton raporti policor.

Ndërsa i dyshuari pas intervistimit në konsultim me prokurorin është dërguar në mbajtje.