“Dashuria ime”

Arilena Ara i këndon dashurisë në këngën e re

Arilena Ara ka publikuar projektin e ri muzikor!

“Dashuria ime” titullohet kënga, për tekstin e të cilës është përkujdesur Timo Flloko.

Kënga është publikuar e shoqëruar me videoklip dhe më poshtë mund ta dëgjoni të plotë. /Prive.al