Modelja

Arbenita ‘trondit’ rrjetin me foton e fundit, do ta ‘ҫmend’ Feron me këtë pamje

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare.

Ajo u bë shumë e njohur pas lidhjes me reperin e njohur, Feron

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

E se është e tillë e ka dëshmuar edhe me fotografinë e fundit të publikuar në Instagram.

View this post on Instagram

Work 🖤

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on