Foto

Arbenita më e ”nxehtë” se temperatura e sotme

Modeles, Arbenita Ismajli, të nxehtit nuk po ia len shenjë.

Në Instagramin e saj ajo ka postuar disa fotografi ku duket ‘’flakë’’.

E kuruar deri në detaje, Arbenita duket si ‘’kukull’’.

Ajo ka dalë me motrën e saj, ku të dyja se bashku kanë një raport shumë të afërt dhe e kalojnë shumë mirë së bashku. /IndeksOnline/