Çifti

Arbenita i hip në qafë Feros

Arbenita dhe Fero janë një nga çiftet më të komentuar në mediat rozë.

Me lëvizjet që bëjnë ata janë mjaft të ndjekur në rrjetet sociale dhe menjëherë bëhen kryefjalë në mediat rozë.

Tanimë janë prindër të një vajze me të cilën ndajnë shpesh imazhe të ndryshme duke shfaqë dashurinë dhe kujdesin ndaj saj.

Derisa në postimin e fundit dyshja shfaqen shumë të lumtur në dhomën e tyre të gjumit, teksa Arbenita i hip në qafë Feros dhe realizojnë një video të këndshme. Ndryshe, të dy janë të njohur edhe falë profesioneve të tyre Fero si reper e Arbenita si modele.