Modelja

Angela, elegante dhe super seksi FOTO

Modelja dhe shkrimtarja shqiptare, Angela Martini nuk i ka ndalur provokimet në rrjetet sociale

Bukuroshja shqiptare sonte është paraqitur e veshur me një fustan elegant, por që i tregon asetet e saj.

Ajo shfaq gjoksin e saj gjigant por tregon edhe këmbët.

“Prodhim Shkodre”, ka shkruar bukuroshja shqiptare poshtë këtyre fotove.

@Angela Martini/Instagram
@Angela Martini/Instagram
@Angela Martini/Instagram
@Angela Martini/Instagram
@Angela Martini/Instagram
@Angela Martini/Instagram
@Angela Martini/Instagram
@Angela Martini/Instagram
@Angela Martini/Instagram