Gruaja e Sinanit

Andrra vesh përsëri fustanin e nusërisë

E njohur u bë që nga martesa e saj me Sinan Hoxhën.

Andrra Destani madje shpesh ka marrë më shumë vëmendje më shumë se bashkëshorti i saj që është këngëtar dhe kjo për shkak se është vlerësuar për bukurinë dhe format trupore, shkruan Ballkani.info.

Ajo tashmë ka hapur edhe biznesin e saj me fustane e vello nusërie.

Sot në Instagram Andrra ka hedhur një video ku shihet e veshur me fustan nusërie e me kurorë në kokë.

Andrra dukej aq bukur dhe vëmendjen më të madhe padyshim e ka marrë edhe gjoksi saj./Ballkani.info/

 

View this post on Instagram

 

Andrra Couture Dress #bride2019 #makeup @arber_bytyqi_mua @andrracouture

A post shared by Aɴdrrα Deѕтαɴι ❥ (@andrradestani) on