Festa

Alban Skënderaj me urim të veçantë për Miriamin me rastin e ditëlindjes (FOTO)

Moderatorja dhe këngëtarja, Miriam Cani, sot feston ditëlindjen e 34-tërt.

Me këtë rast, bashkëshorti i saj Alban Skënderaj ka zgjedhur që ta uroj edhe publikisht nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram.

“Cdo fjale me shume do ishte e tepert. Dashuria per ty nuk pershkruhet dot me fjale.
Gezuar ditelindjen bashkeshortja ime ❤️”, shkruan në urimin e veçantë të Abanit.