Alban Mehmeti feston ditëlindjen, kjo befasi iu bë mbrëmë

Për Alban Mehmetin dita e sotme është shumë e veçantë.
Alban Mehmeti sot feston ditëlindjen dhe mbush plot 34 vjet jetë, shkruan lajmi.net.

Mbrëmë, Albani kishte pranuar një befasi të këndshme nga miqtë dhe vëllau, pas përfundimit të një performance.

Ekipi i tij e befasuan këngëtarin me një tortë derisa dëgjohej muzika në prapaskenë.

“Sapo mbusha 34. Flm loqkamana për këtë befasi. Ekipa ma e mira në botë”, ka shkruar Albani mbi një video.

https://www.instagram.com/p/BpvOQ53HSXm/?utm_source=ig_embed