Aksident në Prishtinë (FOTO)

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident trafiku në lagjen Veternik të Prishtinës.

Në aksident sipas një qytetari që ka dërguar foto në adresë të KALLXO.com shihet se janë përfshirë dy vetura.

Nuk dihen ende shkaqet që kanë quar deri tek ky aksident dhe as nëse ka të lënduar.