Malishevë

Aksident në Malishevë, vdes këmbësori

Një aksident trafiku gjatë ditës së djeshme në fshatin Dragobil të Komunës së Malishevës ka përfunduar me fatalitet.

Në këtë aksident, për pasojë ka humbur jetën këmbësori, i cili nuk ka arritur t’i mbijetojë lëndimeve të rënda.

Me vendimin e Prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës dërgohet pėr obduksion nė IML. Rasti ėshtė proceduar dhe po hetohet nga Polica.