Aksident në Malishevë mes kombit dhe veturës

Një aksident komunikacioni ka ndodhur këtë mëngjes në fshatin Llozicë të Malishevës.

Lexues të Indeksonline kanë dërguar fotografi të aksidentit, ku shihen kombi dhe vetura.

Në aksidentin që ka ndodhur në vendin e ashtuquajtur ‘Ura e Rusve’, nuk raportohet për të lënduar.

Ekipet mjekësore dhe ato policore kanë dal në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin