Lajmi i fundit

Aksident në lagjen “Dardania” të Prishtinës

Një aksident komunikacioni ka ndodhur sonte në Prishtinë, respektivisht në lagjen “Dardania”.

Në këtë aksident janë përfshirë dy vetura, një BMW dhe një VW Passat.

Dëshimtarët e këtij aksidenti i kanë thënë Ballkani.info se përveç dëmeve matriale, nuk ka të lënduar.