Përplasja

Aksident i rëndë në Grykën e Rugovës (FOTO)

Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur sot në mesditë në Grykën e Rugovës në Pejë.

Në këtë asksident janë përfshirë dy vetura, një golf tre dhe një furistradë.

Dëshimtarët e ngjarjes i kanë thënë ballkani.info se nga ky aksident ka pasur të lënduar lehtë dhe dëme matriale.

Në vendin tonë që nga vera ka shpeshtim të aksidenteve në komuniakcion, duke marrë edhe shumë jetë.

Policia e Kosovës në vazhdimësi ka bërë thirrje për kujdes të shtuar. /Ballkani.info/