Agon Amigës i paska mbetur shumë hatri, vazhdon me thumbime kundër Lumi B-së

Një deklaratë e Lumi B-së e ka lënduar fort reperin Agon Amiga.

Kjo se, në emisionin NIN, Lumi tha se në Babastars nuk ka mbetur asgjë pos Majkut dhe Getoar Selimit, shkruan Ballakni.info.

E për këto fjalë i ka mbetur shumë hatri Agon Amigës.

Reperi që nga dje ka shpërthyer me pastime kundër Lumit. Fillimisht e shau me nënë kurse tani po i tregon se BS është shkolla e repit në Kosovë…

Kurse, nga Lumi akoma nuk ka asnjë reagim!/Ballkani.info/