Adelina Tahiri

Adelina Tahirit i mungon burri

Adelina Tahiri gjithmonë është komentuar për jetën familjare, pasi që ka diferencë të madhe në moshë me burrin e saj.

Shumicën e kohës me imazhet që publikon, ajo kalon në lajm dhe merr vëmendje të madhe me stilin që ka, shkruan “Kosovarja”.

Duke mos dhënë detaje më shumë, në imazhin e postuar së fundmi, këngëtarja në imazhin e fundit thotë që i mungon bashkëshorti.

Çifti duket për mrekulli me stilin që kanë.

Theksojmë, ata janë prindër të një djali.