Ish kryetari

A e njihni personin në foto?

Në rrjetet sociale është shpërndarë një fotografi e vjetër e ish-kryetarit të Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veselit.

Në këtë fotografi, Veseli shihet me balluke e syze dhe mezi njihet.

Kjo foto nuk është ndarë më herët.

Ndryshe, aktualisht Veseli gjendet në paraburgim në Hagë. Ai ka dhënë dorëheqja nga pozita e kryetarit të PDK’së më 5 nëntor, pas konfirmimit të aktakuzës nga Specialja.