Reperi

2Ton publikon me videoklip këngën “Ca Va”

2Ton ka publikuar këngën e re.

2Ton ka lansuar projektin e tij të ri me titull “Ca Va”, ndërsa ia shoqëroi edhe një videoklip shumë veror.

Për tekstin dhe muzikën e kësaj kënge u kujdes vetë 2Ton, beatin Genc Avdyli dhe Xon Oxa, ndërsa klipi u punua nga Metro Music.

Kjo këngë e 2Ton erdhi me shumë ritëm, ndërsa në klip kishte edhe vajza me veshje provokuese.

Shpërndaje