Reperi

2Ton festoi ditëlindjen, ja sa vjeçar u bë ai

Sot ka pasur festë.

Reperi 2Ton ka festuar ditëlindjen e 29-të, shkruan Ballkani.info.

Që nga ndërrimi i datave ai ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale ku ia uroi vetes fillimisht, e më pas mori urime nga familjarët, miqtë dhe ndjekësit e shumtë.

Përpos tyre, reperi nga Ferizaj urime mori edhe nga fytyrat publike, ndër ta Xherdan Shaqiri e Ledri Vula.

Për 2Ton urojmë edhe shumë vite tjera./Ballkani.info/