Modelja

Irina Shayk shijon pushimet në Kosta Rikë, teksa shfaq linjat trupore në bikini

Modelja e famshme ruse, Irina Shayk, filloi pushimet e saj të para për vitin 2020, dhe zgjodhi një destinacion tropikal për t’u çlodhur.

Ajo ndau disa fotografi me bikini në internet duke shijuar plazhet e Kosta Rikës.

Fotografia e parë që Shayk e ndau nga pushimet e saj tropikale në Instagram ishte katër ditë më parë, teksa e përshkroi atë si ditën e parë të udhëtimit./Ballkani.info/

View this post on Instagram

2020

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on