Futbollistët e Anglisë dhe Kosovës zbresin në ‘Fadil Vokrri’

Gjithçka është gati për startin e ndeshjes mes Kosovës dhe Anglisë, që do të nisë nga ora 18:00.

Futbollistët tashmë kanë arritur në stadiumin ‘Fadil Vokrri’.

‘Dardanët’ dhe ‘tre Luanët’ kanë zbritur tashmë në fushë