Këngëtarja

Bikinit e vogla gati i nxjerrin në shesh gjoksin Rita Orës

Rita Ora ndodhet në Turqi së bashku me motrën e saj Elenën.

Këngëtarja Rita Ora po pushon në Turqi dhe bazuar në fotot që të dyja po postojnë, bëhet e ditur se ajo po pushon së bashku me motrën Elenën.

Në një prejt tyre Rita ka treguar linjat trupore në bikini, e në pjesën e sipërme sikur po i bien të vogla dhe gati sa nuk i doli gjoksi.

Ajo e ka pasur verën e ngarkuar me koncerte në vende të ndryshme të botër ndërsa tani derisa po e vazhdon turneun po gjenë kohë edhe për pushime.

loading…