Anastasiya Kvitko

Modelja ruse filmon të pasmet para pasyrës (FOTO)

Anastasiya Kvitko bën atë që di më së miri, provokon ndjekësit me të pasmet e saj.

Modelja ruse nuk i ka zhgënjyer as kësaj radhe ndjekësit e saj, pasi vjen me një video super ‘hot’.

Anastasiya Kvitko bëri bujë në rrjete sociale me vithet e saj, dhe shumë shpesh linjat e saj trupore janë krahasuar me ato të Kim Kardashian.

Kësaj radhe rusja në fotografinë e publikuar shfaqet me një veshje shumë provokuese, në të cilën ekspozon të pasmet ‘bombastike’.