çmimet Oskar

Romancë mes Lady Gagës dhe Bradley Cooper? Këngëtarja thyen heshtjen

Pas performacës së Lady Gaga dhe Bradley Cooper në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Oskar, u përfol për një romancë mes tyre.

Afrimiteti i tyre ‘u keqkuptua’ nga mediat, që spekuluan mbi marrëdhënien mes tyre.

Por Gaga theu heshtjen duke hedhur poshtë çdo dyshim për një lidhje mes tyre, duke e quajtur regjisorin e ‘A star is born’ një mik të vërtetë.

Ajo publikoi një foto, kur të dy dolën në skenë të dielën për të performuan këngën ‘Shalloë’ që rrëmbeu çmimin Oskar.

“Nuk mund të ketë asgjë më speciale sesa të ndarja e këtij momenti me një mik të vërtetë dhe një gjeni artistik,”-shkroi këngëtarja.