Arllat – Prizren

​Vetura qarkullon në kahun e kundër të autostradës (Video)

Një veturë shihet duke qarkulluar në kahun e kundërt të autostradës Arllat – Prizren.

Në videon që publikon KosovaPress, shihet se si një veturë qarkullon me shpejtësi në kahun e kundërt të rrugës, duke shkaktuar rrezik për jetën e tij dhe pjesëmarrësve tjerë në komunikacion.

Video: