Fushë Kosovë

​Sulmon policin dhe gardianin, arrestohet

Një person është arrestuar në Fushë Kosovë, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht dy viktimat një zyrtar policor dhe një gardian.

Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor ndërsa, me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.